SafeUM یک برنامه عالی که با آن میتوانید شماره مجازی با کد ۳۷۱+ از کشور اروپایی لتونی (لاتویا) بسازید. برای ساخت شماره مجازی لتونی با ما همراه باشید.

برای دانلود و امکانات برنامه و همچنین آموزش برنامه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویژگی های Secure messenger SafeUM :

قابلیت استفاده به عنوان مسنجر

قابلیت شارژ اکانت

قابلیت تماس با شماره تمامی کشور ها اگر حساب خود را شارژ کنید

بدون تبلیغ و رایگان

شماره مجازی کاملا رایگان لاتویا با کد 371

قابلیت استفاده از شماره مجازی در دیگر مسنجرها نظیر تلگرام

قابلیت ساخت گروه جهت چت

امنیت بالا

قابلیت ساخت سه اکانت روی هر دستگاه

آموزش:

1ـ ابتدا وارد برنامه شوید و دسترسی های لازم را به آن بدهید، سپس گزینه Sign Up را بزنید و همانند شکل زیر یک حساب کاربری برای خود بسازید. در کادر اول یک نام کاربری بنویسید که فقط حروف و عدد انگلیسی باشد، در کادر دوم و سوم هم یک پسورد یکسان بزارید (بهتره پسورد و بخاطر بسپارید) و روی SUBMIT بزنید.

2ـ حالا تیک را بزنید و با لمس BEGIN TO USE کار ساخت شمار تمام شده است و بصورت رندم یک خط برای شما ساخته میشود. البته دیده شده بعضیا تو این مرحله با ارور مواجه میشوند که بهتره بعدا امتحان کنید یا اینکه از یک وی پی ان استفاده کنید.

3ـ حالا وارد پنل کاربری خود میشوید و از گزینه Settings بالای صفحه میتوانید شماره ساخته شده خود را ببینید که با لمس طولانی روی آن از شماره کپی بگیرید.

4ـ شماره را در تلگرامتون وارد کنید، سه رقم اول کد کشور لتونی هست و بقیه هم بصورت زیر وارد میشود. در درج شماره دقت کنید تا مشکلی نداشته باشید.

5ـ این برنامه بجای کد با شما تماس میگیرد و مثل تصویر زیر با زدن گزینه ANSWER منتظر شنیدن صدایی باشید که کد را به انگلیسی برای شما میخواند. اگر به اعداد انگلیسی آشنا هستید کد را یادداشت کرده و یا بخاطر بسپارید و در تلگرام وارد کنید تا کار تمام شود.

* توجه داشته باشید که کد دوبار برای شما خوانده میشود و برای پخش با صدای بلند در صفحه بالا روی آیکون بلندگو بزنید تا از اسپیکر کد را قرائت کند. پس از ساخت با فعال سازی تایید دو مرحله ای این خط را ایمن کنید و از نفوذ اشخاص دیگر در امان باشید.